Acun Ilıcalı Mesut Özil hakkında gelen soru üzerine muhteşem cevap.''Yakında güzel şeyler olacak Mesut Özil'in kontratı bittiğinde Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım''.

acun mesut özil müjdesi acun ılıcalı mesut özil
2.05.2020 22:22:11

Acun Ilıcalı Mesut Özil hakkında gelen soru üzerine muhteşem cevap.''Yakında güzel şeyler olacak Mesut Özil'in kontratı bittiğinde Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım''.Acun ılıcalının yaptığı açıklamanın detayları haberimizde.

MESUT ÖZİL'İN KONTRATI BİTTİĞİNDE FAVORİ FENERBAHÇE

Instagramdan gelen bir soru üzerine acun şunları söyledi ''Mesut Özil, Fenerbahçe'ye getir şeklinde istekler var. Yakında sanki güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum. Öyle hislerim var. Mesut'u çok seviyorum. Fenerbahçeliyim. Bu konuda elimden bir şey gelirse yapacağım. Bir çaba içerisindeyiz. Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum. Sonra anlatırız. Başkanımız zamanı gelince... Bildiğiniz gibi kontratlar var, kontratın bitmesi geliyor. Mesut'un kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Çünkü başkanımız Mesut'u getirebilecek bir başkan. Ben de bu konuda elimden ne gelirse yaparım.''

MESUT ÖZİL KİMDİR?

Mesut Özil 15 Ekim 1988’de Almanya’da doğdu.Aslen Zonguldak’ın Devrek'lidir. Babasının adı Mustafa, annesinin adı da Gülizar’dır.
Almanya A Milli Takımı’nın ve Arsenal formasını giymekte olan Almanya doğumlu, Türk asıllı orta saha oyuncusu. 2010 yılında FIFA Dünya Kupası’nda üçüncü olan kadroda yer alan Özil, ayrıca bu turnavadaki başarılı futbolu ile Altın Top Ödülü’ne aday gösterilmiştir.

 


acun mesut özil müjdesi acun ılıcalı mesut özil


Yorumlar
Yorum yap