Rusya'da sosyal medya fenomeni Marina Balmasheva'nın eski kocası karısının kendisini üvey oğullarıyla aldattığını belirtti. Marına yaptığı açıklamada bu iddiaları doğruladı ve çocuk düşündüklerini belirtti

rusya Marina Balmasheva aldatma
15.05.2020 17:54:36

Rusya'da duyanları şakınlığa uğratan bir olay yaşandı. Rusya'da yaşayan ve Instagram fenomeni olan Marina Balmasheva'nın eski kocası katıldığı canlı yayında şoke eden itiraflarda bulundu. Marina'nın kendisi ile evli olduğu dönemde üvey oğluyla ilişki yaşadığını anlatan adam, "Bir gece üvey oğlumla cinsel ilişkiye girdiğini duyduğumda uyuyamadım" dedi. Canlı yayına bağlanan Marina ise bu iddiaları kabul edip şu anda çok mutlu olduğunu belirtti.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

35 yaşındaki Marina Balmasheva paylaştığı fotoğraflarla Instagram’daki 416 bin takipçisinin desteğini almayı umuyordu; ancak bunun yerine eleştiri yağmuruna tutuldu.

Marina şu anki erkek arkadaşı Vladimir’le 13 sene önce tanıştığında, Vladimir yedi Marina da 22 yaşındaydı. Marina’nın eski eşi Alexey Shavyrin’in oğlu olan Vladimir, Maria ile babası boşanana dek yaklaşık 10 yıl kadar birlikte yaşadı. Marina Instagram sayfasında Vladimir’le birlikte çekilmiş 13 sene öncesine ait bir fotoğrafla bugünden bir görüntüyü birlikte paylaştı.

Eski kocadan olay itiraf! Karım beni oğlumuzla aldattı

DÜĞÜN PLANLIYORLAR

Marina’nın Rusça yaptığı paylaşımda “Hayatın neler getireceğini ve seni gülümseten biriyle ne zaman tanışacağını asla bilemezsin. Biliyorum, bazılarınız bizi yargılayacak bazılarınızsa destek verecek; ama biz mutluyuz ve aynısını size de dileriz” yazıyor.
Marina, erkek arkadaşıyla birbirlerine çok aşık olduklarını, şu sıralar düğün planı yaptıklarını ve gelecekte de çocuk planladıklarını söyleyerek ilişkisini savundu.

Eski kocadan olay itiraf! Karım beni oğlumuzla aldattı

Kilo verme hikayesini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla yüz binlerce takipçi kazanan kadın, geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka biri haline geldi.

Eski kocadan olay itiraf! Karım beni oğlumuzla aldattı

"BİRKAÇ DAKİKA SONRA YANIMA GELİP UZANDI"

Eski eşi ve oğlunun ilişkisi hakkında Rus televizyon programı Pyramoy Efır’a konuşan Alexey, ilişkilerini bu sene Mart ayında öğrendiğini söyleyerek “Bir gece onları seks yaparken duydum ve uyuyamadım. O zaman Marina’nın beni oğlumla aldattığını anladım. Marina birkaç dakika sonra gelip yanıma uzandı ve ona duyduklarım hakkında tek bir kelime dahi etmedim” dedi.


rusya Marina Balmasheva aldatma


Yorumlar
Yorum yap