Epic Games'in en sevilen oyunu GTA 5 belirli süre için magazadan ücretsiz indirilebilecek.GTA 5 ücretsiz indirme nasıl yapılır? Oyun ile ilgili bilinmesi gerekenler.

gta 5 epic games ücretsiz gta 5
15.05.2020 22:53:39

Epic Games GTA 5 oyununu ücretsiz kullanıcılarına açtı.GTA 5 Ücretsiz indirmek isteyenler için haberimiz.Epic Games'in en sevilen oyunu GTA 5 belirli süre için magazadan ücretsiz indirilebilecek.GTA 5 ücretsiz indirme nasıl yapılır? Oyun ile ilgili bilinmesi gerekenler.

GTA 5 ÜCRETSİZ NASIL İNDİRİLİR?

İlk olarak ücretsiz olması belirli süreler için geçerli olduğunu unutmayın 14-21 Mayıs tarihleri arasında indirirseniz oyun sizler için ücretsiz olacak.

Epic store'a giriş yapın ve GTA 5 i bulup kütüphanenize ekleyin ve indirin.

Karşınıza gelen doğrulama adımlarını doğru bir şekilde izleyin ve GTA 5 ücretsiz olarak sizindir.Ancak unutmadan söylemek gerekirse sistem gereksinimlerini kontrol edip indirmenizde fayda var.Çünkü birçok bilgisayar kullanıcısı indirip sistem yetersizliğinden kullanamamaktadır.

Sitede fazla yoğunluk olacaktır bugünlerde ücretsiz olmasından kaynaklı merak etmeyin sabırlı olursanız sizinde ekranınız gelecektir.

Oyunun henüz daha ücretsiz olduğu açıklamadan bir kullanıcının twitter'dan bunun haberini vermeside oyunseverlerin merakla açıklanmasını beklediği diğer bir konu konumunda.


gta 5 epic games ücretsiz gta 5


Yorumlar
Yorum yap