Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanlığı Koronavirüsle mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına yönelik bir kamu spotu çekti. İşte o video

iletişim başkanlığı kamu spotu iletişim başkanlığı şiir Senin beyaz önlüklü kahramanların var.
19.05.2020 01:44:36

Koronavirüsle mücadele son sürat devam ederken ,bu süreçte ön cephede savaşan sağlık çalışanlarına yönelik,İletişim Başkanlığının çektiği kamu spotu çok sevildi.İşte o video ve sözler.

Güneş batıyor diye düşme umutsuzluğun karanlığına. Duyma umutsuzluğun sesini en sevdiklerin uzağında olsa da İnsan bir kuş gibidir korku ve ümittir kanatları. Sen kanatlanma umutsuzluk ülkesinin semalarına. Sen küsme ümit kanadı kırıldı diye mavi göklere. Düşme karamsarlığın kuyusuna. Sen yalnız değilsin. Senin beyaz önlüklü kahramanların var. Onlar öyle kahramanlar ki umutsuzluk semasına bir güneş gibi doğarlar. Fedakarlıktır, sevgidir, adanmışlıktır o kahramanların adı. Ümitsizliklerden sonra nice ümitler, karanlıklardan sonra nice güneşler vardır. Sana bir çağrı var ümit ülkesinin kahramanlarından. Unutma ümit ülkesinin insanısın sen. Senin beyaz önlüklü kahramanların var.


iletişim başkanlığı kamu spotu iletişim başkanlığı şiir Senin beyaz önlüklü kahramanların var.


Yorumlar
Yorum yap