Merve Boluğur üniversite sınavına gireceği haberleri ve bu yönde yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmişti. Ancak ünlü oyuncunun son paylaşımı için sınava girmedi mi? yorumları yapıldı

merve boluğur yks merve boluğur üniversite sınavına girdi mi
27.06.2020 12:40:11

Ünlü  oyuncu Merve Boluğur üniversite sınavına hazırlandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Aardından ünlü oyuncu test çözerken yaptığı paylaşımlara ve takip ettiği ünivesitelerle dikkatleri üzerine çekmişti.

Bugün beklenen gün geldi ve üniversite sınavı YKS'nin  ilk aşaması olan TYT sınavı yapıldı. Ancak bu sınava girecek olan ünlü oyuncunun sınav süresi henüz devam ederken paylaşım yapması kafaları karıştırdı.

MERVE BOLUĞUR ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRMEDİ Mİ?

Sınavın devam ettiği saatlerde cesur bir pozunu paylaşan Merve Boluğur'ın sınava girip girmediği merak edilirken güzel oyuncunun bu paylaşımına takipçileri tarafından çok sayıda youm yapıldı. İşte o yorumlardan bazıları:

"Ablaa sınav?"

"Kız sen sınava girmedin mi"

"Aşkım sınavı mı kacirdin naptin xhdbxhdhx"

"Kızım sen sınavda değil misin"

"Knka sınava niye girmedin"

"Sinava böyle mi gitti acaba"

"Sınavın Yok mu senin bacım?"

MERVE BOLUĞUR NE MEZUNU? TIKLAYINIZ

MERVE BOLUĞUR HANGİ ÜNİVERSİTEYİ TAKİP ETMEYE BAŞLADI? TIKLAYINIZ

TKİPÇİSİNE VERDİĞİ MESAJ OLAY OLMUŞTU

Karantina döneminde üniversite sınavına hazırlanan Merve Boluğur, sosyal medyanın gündemine yerleşti. Bugün sınava girecek olan Boluğur’un bir takipçisine ‘rakibim olamazsınız bile’ yazdığı mesaj olay olmuştu. 

Merve Boluğur'dan kafaları karıştıran paylaşım! YKS sınavına girdi mi? Girmedi mi?

YKS MACERASINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI

Ünlü oyuncu 17 Nisan'da karantina sürecinde Instagram hesabında

''Güzel bir günden fotoğraf koyarak başlıyorum. Güzel günlere ihtiyacımız olduğu şu günlerde gülen yüzümle bendeniz..Şu korona bitsin, en çok denize girmek istiyorum sanırım hayat çok güzel bir öğretmen her saniyemize şükretmemiz gereken ve aslında yapabileceğimiz sınırsız şeylerin olduğunu keşfettik mutlu olmanın çok basit olmasını kavrıyoruz.Tabii duygular karışık çok normal yeni bir düzene uyum sağlıyoruz ev hapsi… sağlıklı ve aklımızın yerinde olmasının ne büyük lütuf olması… Öğretiyor hayat çok güzel… mutlu eden şeylere odaklanalım. Hayaller kurmak bedava… yeni hedefler belkide… ben üniversite sınavına hazırlanmaya başladım bile… siz neler öğrendiniz? “ paylaşımında bulunmuştu.

Merve Boluğur'dan kafaları karıştıran paylaşım! YKS sınavına girdi mi? Girmedi mi?

TEST ÇÖZDÜĞÜ ANLARLA TT OLMUŞTU

Ünlü oyuncu Merve Boğulur Twitter'da üniversite sınavı için test çözdüğü anları paylaşmış ve Boğulur kısa sürede TT olmuştu.

Merve Boluğur'dan kafaları karıştıran paylaşım! YKS sınavına girdi mi? Girmedi mi?

 


merve boluğur yks merve boluğur üniversite sınavına girdi mi


Yorumlar
Yorum yap