Öz yeğeni Burcu ile teknede uygunsuz bir şekilde yakalanmasının ardından hayatını düzene sokmayan Murat Başoğlu yeni sevgilisi ile birlikte Gölkey'de kiraladığı evden komşuları rahatsız olduğu için ayrıldı

murat başoğlu murat başoğlu yeni sevgilisi Burcu Başoğlu
5.07.2020 12:01:06

Öz yeğeni ile görüntülenmesiyle büyük bir skandala imza atan Murat Başoğlu hayatını düzene sokmak için uğraşsa da yaptığı magazin dünyasını derinden sarsan bu büyük olay peşini bırakmıyor. Magazin tarihinde yaşanan en büyük skandalların arasında anılan Murat Başoğlu'na yeni sevgilisiyle her şeyi unutmaya çalışıyor. 3 yıl önce Bodrum'da öz yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz şekilde yakalanan Murat Başoğlu, 14 yıllık eşi Hande Bermek tarafından terk edilmişti.

 

 

Murat Başoğlu yeni sevgilisi ile kiraladığı evden komşuları rahatsız olunca ayrıldı

Yasak aşk skandalıyla hafızalardan silinmeyen Başoğlu, yıllar sonra hayatına kaldığı yerden devam etmek istese de hiçbir şey istediği gibi gitmedi.

Televizyon hayatı biten sunucu, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle alışveriş yaparken objektiflere yakalanmıştı. Bodrum tutkusuyla bilinen Başoğlu, Gölköy'de bir kiralık ev tutmuştu. Ancak komşularının kendisinden aşırı derecede rahatsız olduğunu hisseden sunucu, apar topar evi boşalttı.

TEKRARDAN EV ARAYIŞINA GİRDİ

Çevreden gelen tepkiler üzerine Gölköy'den kaçan Başoğlu'nun, emlakçıların kapısını çalarak daha ıssız bir yerde ev arayışına girdiği öğrenildi.

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu'nun skandal görüntüleri o dönem magazin sayfalarının manşetlerini süslemişti. İkili, haklarındaki iddiaları yalanlasa da gerçek ortaya çıkmıştı.


murat başoğlu murat başoğlu yeni sevgilisi Burcu Başoğlu


Yorumlar
Yorum yap