Mustafa Cengiz kanser mi oldu? Neden ameliyata alındı? Son dakika bilgisi ne? soruları Mustafa Cengiz'in mide kanserine yakalandığı iddialarının ardından araştırılmaya başlandı. İşte cevaplar

mustafa cengiz mustafa cengiz kanser mi galatasaray
18.05.2020 13:45:28

 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in mid kanseri olduğu iddiasından sonra internette bu konu araştırılmaya başlandı. İntenette merakla Mustafa Cengiz kanser mi oldu? Neden ameliyata alındı? Son dakika bilgisi ne?  soruları merak edilmeye başlandı. İşte detaylar

MUSTAFA CENGİZ SON DAKİKA BİLGİSİ (18 MAYIS 2020)

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz geçirdiği mide kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Cengiz'in bu sabah ameliyata alındığı öğrenildi. Cuma günü hastaneden taburcu olan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz rahatsızlanınca yeniden hastaneye kaldırıldı.

Hastanede kaldığı süre içerisinde beyin ameliyatı olan ve çok kapsamlı tetkikleri yapılan Sarı-Kırmızılı kulübün başkanının kemoterapi görmesi nedeniyle olumsuz bir reaksiyon yaşandığı ve bu nedenle dün acilen hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Başkan Cengiz'in Nişantaşı'nda bir hastaneye götürüldüğü ve bu sabah ameliyata girdiği öğrenilirken , Cengiz'in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un olayı duyunca kendisini ilk ziyaret edenler arasında olduğu belirtildi.

MUSTAFA CENGİZ'İN SON DURUMU NE 15 MAYIS 2020? 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den iyi haber geldi. 

Geçtiğimiz günlerde 10 saatlik beyin operasyonu geçiren Cengiz bugün saat 13:00'te taburcu oldu. 

Cengiz dün akşam, kulübün resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yapmıştı.  Tecrübeli Başkan sağlığının el verdiği kadarıyla ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcıları ile birlikte çalışmalara ara vermeden devam ettiğini söylerken, resmi siteden ilgili konulara ilişkin açıklamalar yapıldığını kaydetti.

MUSTAFA CENGİZ KANSER Mİ?

Birkaç gündür hastenede tutulan Galatasaray Başkanı Cengiz'in kansere yakalandığı iddia edildi. Sarı kırmızılı camiayı şoka sokan ve büyük üzüntüye neden olan bu haberle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Galatasaray kulübü hastalıkla ilgili tanı verilmese de başkanın bir seri operasyon geçireceği duyuruldu...Sosyal medyada Mustafa Cengiz'in kalın bağırsak kanseri olduğu iddia edildi..

GALATASARAY'DAN MUSTAFA CENGİZ'LE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Galatasaray Kulübü, sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılan Başkan Mustafa Cengiz hakkında yeni bir açıklama yaptı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Sarı-kırmızılı kulüpten, başkan Mustafa Cengiz’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

"Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz'in yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yapılan tetkikler sonrasında bir dizi operasyon zorunluluğu doğmuştur. Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup tedavi süreciyle ilgili gelişmeler gerektiği takdirde zaman zaman kamuoyuyla paylaşılacaktır."

Mustafa Cengiz kanser mi oldu? Son dakika bilgisi ne?

GAZETECİ ERTAN SÜZGÜN KANSER OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Gazeteci Ertan Süzgün sosyal medya hesabından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in kansere yakalandığını iddia etti.

Süzgün şu ifadleri kullandı;

''Galatasaray Başkanı sayın Mustafa Cengiz, maalesef mide kanseri. 3. evrede olduğu için de baya ilerlemiş. Acil kemoterapiye alındı. Durumu oldukça ciddi. Şu günlerin hatrına Allah şifa versin. Umarım bir an önce sağlığına kavuşursun Başkan.''

Bülent Timurlenk ise Süzgün'ün paylaşımına tepki gösterdi.

Timiurlenk ''Beyinsiz, sorumsuz. Sen ailesi misin sağlığı hakkında bilgi veriyorsun. Hasta hakkını öğren. '' ifadelerini kullandı.

MUSTAFA CENGİZ KİMDİR?

Mustafa Cengiz, 25 Aralık 1949 Gaziantep (Nizip) doğumlu Türk iş adamı ve eski bürokrat. 37. ve şu anki Galatasaray SK başkanıdır.

Gaziantep ilinin Nizip ilçesinde doğdu, ilk ve orta öğrenimini doğduğu yerde aldı. Gaziantep Lisesi'nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi girdi, buradan mezun olduktan sonra Köy-Koop Merkez Birliği'nde kurucu uzman olarak görev yaptı, daha sonra TANSA genel müdürlüğünü yaptı. 12 Eylül Darbesinden sonra memuriyetten ayrılarak Ortadoğu ülkelerinde çalışmaya başladı.

Türkiye Akaryakıt Bayiileri ve Gaz İşverenler Sendikası'nda genel başkanlık yaptı, İTO Petrol meslek komitelerinde sektör temsilciliği görevini üstlendi. Galatasaray Spor Kulübü Tüzük Tadil Komisyonu üyeliğini yaptı, 20 Ocak 2018 tarihinde Galatasaray SK başkanı seçildi.


mustafa cengiz mustafa cengiz kanser mi galatasaray


Yorumlar
Yorum yap