2. Sayfa'nın haberinin ardından Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Arka Sokaklar'da görevi ne? soruları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar

kerem saka yıldız asyalı yıldız asyalı'nın evleneceği kerem saka kimdir
4.07.2020 11:39:05

Ünlü oyuncu Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kanal D'nin magazin programı 2. Sayfa'da açıklandı. Programda verilen detaya göre güzel oyuncu aradığı aşkı oynadığı dizi Arka Sokaklar'da buldu. Aynı sette yer alan ve 2 senedir birbirlerini tanıdıkları söylenen ikili Kerem Saka ile Yıldız Asyalı yarın akşam Bodrum Gümüşlük'te yapılacak sade bir nikahla dünya evine girdi. Yıldız Asyalı, ilk evliliğini 2015 tarihinde iş adamı Emre Vatansever ile yaptı ve iki yıl sonra anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Yıldız Asyalı'nın gelinlik giydiği görüntüler hayranlarını oldukça heyecanlandırırken ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü oyuncunun evleneceği Kerem Saka'da araştırılmaya başlandı. Peki Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Tüm merak edilenler haberimizde.

Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

YILDIZ ASYALI'NIN EVLENECEĞİ KEREM SAKA KİMDİR?

Yıldız Asyalı ile evlenmeye hazırlanan Kerem Saka Arka Sokaklar dizisinde 2. Yönetmen olarak görev yapmaktadır. Ayrca Kerem Saka'nın Aslı ve Uygar Kemal adında biri kız bir erkek olmak üzere iki çocuğu bulunmaktadır. Fakat bu bilgi dışında Kerem Saka ile ilgili ayrıntılı bir bilgi yer almamaktadır. Detaylar geldikçe haberimizde yer alacaktır

Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

YILDIZ ASYALI VE KEREM SAKA MÜTEVAZİ BİR DÜĞÜNLE EVLENDİ

Oyuncu Yıldız Asyalı, ikinci evliliğini yaklaşık 4 aydır ilişki yaşadığı yönetmen Kerem Saka’yla yaptı. Çift, geçtiğimiz gün Bodrum-Gümüşlük’teki bir otelde, sade bir törenle nikâh defterine imza attı. Merasime yalnızca 15 kişi katıldı. Yıldız Asyalı düğünde kızı Ayşe Mira’ya da gelinliği anımsatan beyaz bir elbise giydirdi.

Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Çift, nikâh sonrası basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yıldız Asyalı, “4 ay önce tanıştık. Evlenme teklifi 5 gün önce geldi. Bekliyordum. Gelinliğimi de kafamda hazırlamıştım zaten. Teklif geldiği gibi hemen her şeyi organize ettim” dedi. Kerem Saka da “Çocuklarımıza çok düşkünüz. Karantina sürecinde hep beraberdik. Bir gün biz yemek yerken çocuklar oynuyordu, o sırada bir boşluk bulup teklif edebildim” diye konuştu.

Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Yıldız Asyalı ve Kerem Saka, pasta kestikten sonra öpüşerek aşklarını gözler önüne serdi.

 

Yıldız Asyalı'nın evleneceği Kerem Saka kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

YILDIZ ASYALI KİMDİR?

Şerife Yıldız Asyalı (d. 17 Eylül 1980), Türk oyuncu ve şarkıcı. İstanbul doğumlu olan Asyalı, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Yıldız Asyalı'nin müziğe karşı ilgisi küçük yaşlarda başladı, o yüzden daha çok küçük yaşlarda şarkı söylemeye başladı ve beş yaşında piyano çalmayı öğrendi. Asyalı, sanatçı bir ailenin çocuğu, çünkü babası viyola sanatçısı, ablası Güliz, Devlet Konservatuvarı viyola mezunu, babaanne Fehime Hanım da piyanist. Solist olarak İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu'nda görev aldı. Asyalı, 12 yaşında Nabucco Operası'nda "Kral Ve Ben" müzikalinde yer aldı ve 13 yaşında iken Sarah Brightman'le İstanbul Devlet Opera ve Bale Orkestrası eşliğinde Lösemili Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen konserde aynı sahneyi paylaştı. Yıldız Asyalı, 15 yaşından itibaren birçok dizi ve filmde oyunculuk yaptı.

Kanal D Çocuk Kulübü programıyla birlikte Eyvah Babam, Eyvah Kızım Büyüdü, Yasak Elma, El Gibi ve Limon Ağacı gibi dizilerin jenerik müziğini bestelemiş ve yorumlamıştır.

23 Kasım 2015 tarihinde iş adamı Emre Vatansever ile evlenmiştir. Ayşe Mira adlı bir kızı var. Asyalı ve Vatansever Temmuz 2017'de boşandılar.

Yıldız Asyalı Kanal D Çocuk Kulübü'nde sunuculuk yaparak başladığı televizyon kariyerine, Haluk Bilginer'le birlikte yaptığı dönemin sevilen dizilerinden Eyvah Babam'la kariyerine devam etti. İlk oyunculuk yeteneğini bu dizide gösteren Asyalı, dizide anne ve babası boşanmış bir genç kızın otoriter babasıyla yaşadığı bir takım olayları konu almıştır. Sevilen bu dizinin ardından bir süre televizyona ara veren Asyalı, dizinin devamı niteliğindeki Eyvah Kızım Büyüdü ile yeniden ekrana döndü. Bir sezon süren bu dizinin ardından Kanal D'de başlayıp uzun bir süre Show TV'de yayına devam eden Hayat Bilgisi adlı dizide üç sezon boyunca yer aldı. Dizide idealist bir öğretmenin komşusunun kızı ve aynı zamanda kardeşinin sevgilisi olan Rüya rolündeki performansıyla dikkat çekti. Ayrıca Adab-ı Muaşeret adlı sinema filminde Tarık Ündüz ile başrolde oynadı. 2010 yılında Evcilik Oyunu adlı televizyon programında yarışmacı olarak yer aldı.

Müzikal kariyeri tam olarak küçüklüğünde sunmuş olduğu Kanal D Çocuk Kulubü'nde her program bitişinde çaldığı kemanı eşliğinde söylediği şarkılarla başlamıştır. 2008 senesinde Seda Telciler ve Burcu Canbaş ile Grup Mp3 adlı grubu kurdu. Grubun ilk albümündeki "Sevmek Zamanı" adlı şarkısı hariç bütün şarkıların söz ve müziği Yıldız Asyalı'ya aittir. Yıldız Asyalı'nın Grup Mp3 ile birlikteliği uzun sürmedi. Grubun kurulduğu sene sanatçı gruptan ayrıldığını açıkladı.

 


kerem saka yıldız asyalı yıldız asyalı'nın evleneceği kerem saka kimdir


Yorumlar
Yorum yap